Berikut adalah senarai Eksekutif Jualan Sah Telaga Biru. Untuk mendaftar menjadi ejen/ pengedar produk produk keluaran Telaga Biru Sdn Bhd, boleh hubungi nombor telefon atau emel mengikut zon kawasan anda

 

*Sila skrol ke kiri untuk melihat e-mel dan zon 
Eksekutif Jualan Nombor Telefon E-mel Zon
Puan Intan Husna 019-5114787 intan@telagabiru.com.my Pengurus Kawasan Utara
Encik Mohd Taufik Ramli 019-8804787 taufikr@telagabiru.net.my Lembah Klang
Encik Saiedi Yeop 019-9074787 saiediyeop@telagabiru.net.my Utara (Penang/ Kedah/Perlis)
Encik Rosli Abd Hamid 019-4214787 rosli@telagabiru.com.my Pahang/ Terengganu
Encik Mohd Khazim Sulaiman 019-5724787 khazim@telagabiru.com.my Kelantan
Encik Syed Haniff Syed Mansor 019-8164787 hanif@telagabiru.net.my Johor
Encik Sani Jiran 013-3610881 sani@telagabiru.net.my Sabah / Singapura /Brunei / Media
Encik Murad Atan 019-4222440 muradsdad@gmail.com Perak 
Encik Ahmad Faizal 019-5084787 faizal@telagabiru.com.my Popular, Sabak Bernam, Hulu Selangor, Kuala Selangor, Gombak Utara, Klang,
Encik Faridd Mirzan 019-4604787 farid@telagabiru.net.my MPH, Gombak Selatan, Kl, Sarawak
Encik Safuan 019-3164787 Mohdsafuan@telagabiru.net.my Gombak Tengah, Sabah, Petaling Perdana, Petaling Utama
Encik Wahyudi 019-8934787 wahyudi@telagabiru.com.my Hulu Langat, Kuala Langat, Putrajaya, Sepang
Encik Mohd Hafiz Husny (En Jalal)

019-9804787 mohdhafizhusny@telagabiru.com.my Melaka, Negeri Sembilan

 

Untuk menjadi pengedar sah Telaga Biru, senarai borang di bawah perlu dimuat turun dan dilengkapkan. Borang tersebut perlu di emel pada alamat emel mengikut zon yang dipilih. 

 

1. Muat Turun Borang Pengedar Telaga Biru (Klik Sini)

2. Muat Turun Borang Persetujuan CTOS (Klik Sini)